Παρασκευή, 8 Απριλίου 2011

Εκλογές το Σάββατο στο Εργατικό Κέντρο Δράμας

ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ
– ΟΛΑ ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ
Εκλογές το Σάββατο στο Εργατικό Κέντρο Δράμας


ΤΟ ΕΡΧΟΜΕΝΟ Σάββατο 9 Απριλίου και ώρα 09.30 το πρωί, πρόκειται να διεξαχθεί το Εκλογοαπολογιστικό Συνέδριο που προκήρυξε η διοίκηση του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Δράμας. Στο Συνέδριο, καλούνται να συμμετέχουν οι εκλεγμένοι αντιπρόσωποι από τα Σωματείου μέλη του Εργατικού Κέντρου Δράμας προκειμένου να συμμετέχουν στις εργασίες του.
Τα θέματα που θα απασχολήσουν το Συνέδριο είναι:
1. Διοικητικός απολογισμός 2010 και προγραμματισμός δράσης 2011
2. Οικονομικός ισολογισμός 2010 και προϋπολογισμός 2011
3. Έκθεση Ελεγκτικής Επιτροπής
4. Τοποθετήσεις Συνέδρων
5. Εκλογή Εφορευτικής Επιτροπής
6. Ψηφοφορία για έγκριση ή μη του Διοικητικού απολογισμού, του οικονομικού ισολογισμού και του  προϋπολογισμού
7. Ψηφοφορία για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Ε.Υ.Κ. Δράμας και Εξελεγκτικής Επιτροπής
8. Ψηφοφορία για εκλογή νέων αντιπροσώπων για το τριτοβάθμιο όργανό μας τη Γ.Σ.Ε.Ε.
Όσοι έχουν δικαίωμα ψήφου, κατά την ημέρα των αρχαιρεσιών θα πρέπει να έχουν απαραιτήτως μαζί τους ταυτότητα και βιβλιάριο ασθενείας. Η λήξη της ψηφοφορίας θα γίνει στις 6 το απόγευμα.

Τα ψηφοδέλτια
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΩΝ (Δ.Α.Ε.Σ.)
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
  1. Αγγελίδης Παναγιώτης του Νικολάου
  2. Αρβανιτίδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
  3. Γερασίμου Δέσποινα του Γεωργίου
  4. Δασκάλου Βασίλειος του Δημητρίου                                                                                                                                                                                                                                
  5. Καραγιαννίδης Γρηγόριος του Γεωργίου
  6. Καραγιαννίδης Χαράλαμπος του Δημοσθένη
  7. Κούνιου Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
  8. Μαζαράκης Γεώργιος του Δημητρίου
  9. Μπαϊρακτάρης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
10. Παπαγιάννου Ευανθία του Ανδρέα
11. Παπάζογλου Ανδρέας του Ιωάννη
12. Παυλίδης Κυριάκος του Αναστασίου
13. Τιλκερίδης Ανέστης του Κωνσταντίνου
14. Χαρίσκος Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
  1. Βασιλειάδης Αλέξανδρος του Διογένη
  2. Κιουμουρτζής Αντώνιος του Χρήστου
  3. Ραπτόπουλος Δημήτριος του Χρυσοστόμου

Για Αντιπροσώπους στη Γ.Σ.Ε.Ε.
1. Αγγελίδης Παναγιώτης του Νικολάου
2. Δασκάλου Βασίλειος του Δημητρίου
3. Παπαγιάννου Ευανθία του Ανδρέα
4. Χαρίσκος Νικόλαος του Κωνσταντίνου

ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
  1. Αβραμίδης Αναστάσιος του Χαραλάμπους
  2. Γεωργιάδης Κωνσταντίνος του Νικολάου
  3. Καραγιαννίδης Κλεάνθης του Στυλιανού
  4. Καρπιτσάρη Μαρία του Νικολάου
  5. Κυνατίδης Γεώργιος του Νικολάου
  6. Μπαρουξάκης Νικόλαος του Κυριάκου
  7. Παπαδόπουλος Παντελής του Αναστασίου
  8. Παπακωνσταντίνου Βασιλική του Μιλτιάδη
  9. Σαβρίδης Γεώργιος του Ευθυμίου
10. Στοϊμενίδης Δημήτριος του Νικολάου
11. Συνώλας Σωτήριος του Ιωάννη
12. Τομπαλίδης Άγγελος του Δημητρίου
13. Τσεβρετζής Πέτρος του Αποστόλου

Για την Εξελεγκτική Επιτροπή
  1. Αλμπανάκης Χρήστος του Αποστόλου
  2. Καραγιαννίδης Χρήστος του Γεωργίου
  3. Παυλίδης Αναστάσιος του Χαραλάμπους
  4. Φοροζίδης Νικόλαος του Μητροφάνη

Για Αντιπροσώπους στη Γ.Σ.Ε.Ε.
1. Σαβρίδης Γεώργιος του Ευθυμίου
2. Τομπαλίδης Άγγελος του Δημητρίου

ΤΑΞΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
Για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή
  1. Βεζύρης Νικόλαος του Χαραλάμπους
  2. Λαφαζάνης Χρήστος του Κυριάκου
  3. Μπιμπίκης Απόστολος του Χρήστου
  4. Χαρπαντίδης Σωκράτης του Ανδρέα